16TDC220MD3
16TDC220MD3 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 220UF 16V 2917
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: D3L
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 2281 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 220UF 16V 2917, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: D3L, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
16TDC220MD3 16TDC220MD3 Виробник : Panasonic Panasonic_2-10-2023_POSCAP (TDC Series) 070522.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 16V 220uF 20% 1800mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
16TDC220MD3 16TDC220MD3 Виробник : Panasonic Electronic Components 8485 Description: CAP TANT POLY 220UF 16V 2917
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D3L
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V