16TQC100MD2
16TQC100MD2 Panasonic
Panasonic_11-25-2025_POSCAP (TQC Series).pdf
Виробник: Panasonic
Tantalum Capacitors - Polymer 16 V, 100 uF, 1.8 A ripple, 20%
на замовлення 5808 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук