16TQC10M
16TQC10M PANASONIC
PANA-S-A0017472540-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - 16TQC10M - Tantal-Polymer-Kondensator, 10 µF, ± 20%, 16 V, B, 0.1 ohm, 1411 [Metrisch: 3528]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch: 3528]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.1ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 16V
Rippelstrom: 800mA
Produktpalette: POSCAP TQC Series
Hersteller-Größencode: B
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: PANASONIC - 16TQC10M - Tantal-Polymer-Kondensator, 10 µF, ± 20%, 16 V, B, 0.1 ohm, 1411 [Metrisch: 3528], tariffCode: 85322200, Produkthöhe: 1.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch: 3528], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 0, Qualifikation: 0, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.1ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 10µF, Spannung (DC): 0, Rippelstrom: 800mA, Produktpalette: POSCAP TQC Series, Hersteller-Größencode: B, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 0, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
16TQC10M 16TQC10M Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C62.pdf Description: CAP TANT POLY 10UF 16V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B2
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
16TQC10M 16TQC10M Виробник : Panasonic AAA8000C62-1020700.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 16volts 10uF ESR 100mohm
Мінімальне замовлення: 2
16TQC10M 16TQC10M Виробник : PANASONIC AAA8000C62.pdf Description: PANASONIC - 16TQC10M - Tantal-Polymer-Kondensator, 10 µF, ± 20%, 16 V, B, 0.1 ohm, 1411 [Metrisch: 3528]
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 1.9mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 0
Qualifikation: 0
usEccn: EAR99
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 0
Rippelstrom: 800mA
Hersteller-Größencode: B
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 0
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 8 шт:
Produkthöhe: 1.9mm
Kapazitätstoleranz: 0
Qualifikation: 0
Produktlänge: 3.5mm
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 0
Rippelstrom: 800mA
Betriebstemperatur, max.: 0
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 8 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B2
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V