16TQC22MYFB
16TQC22MYFB Panasonic Electronic Components
AAA8000C62.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 22UF 16V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B2
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: PANASONIC - 16TQC22MYFB - Tantal-Polymer-Kondensator, 22 µF, ± 20%, 16 V, B2, 0.09 ohm, 1411 [Metrisch 3528], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.09ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 22µF, Spannung (DC): 16V, Rippelstrom: 1A, Produktpalette: POSCAP TQC Series, Hersteller-Größencode: B2, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
16TQC22MYFB 16TQC22MYFB Виробник : PANASONIC AAA8000C62.pdf Description: PANASONIC - 16TQC22MYFB - Tantal-Polymer-Kondensator, 22 µF, ± 20%, 16 V, B2, 0.09 ohm, 1411 [Metrisch 3528]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528]
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.09ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 16V
Rippelstrom: 1A
Produktpalette: POSCAP TQC Series
Hersteller-Größencode: B2
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
16TQC22MYFB 16TQC22MYFB Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C62.pdf Description: CAP TANT POLY 22UF 16V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B2
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
Мінімальне замовлення: 4
16TQC22MYFB 16TQC22MYFB Виробник : Panasonic AAA8000C62.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 16VDC 22uF 2.7A ESR 90mOhm