16TQC33MYFD
16TQC33MYFD Panasonic Electronic Components
AAA8000C62.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 33UF 16V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D2
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 33UF 16V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: D2, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
16TQC33MYFD 16TQC33MYFD Виробник : Panasonic aaa8000col106.pdf Cap Tant Polymer 33uF 16VDC D2 CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 1.9mm) Inward L SMD 7343-20 0.07 Ohm 105°C T/R
на замовлення 812 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 205
на замовлення 812 шт:
Мінімальне замовлення: 137
Мінімальне замовлення: 500
16TQC33MYFD 16TQC33MYFD Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C62.pdf Description: CAP TANT POLY 33UF 16V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D2
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
16TQC33MYFD 16TQC33MYFD Виробник : Panasonic AAA8000C62.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 16volts 33uF ESR 70mohm