16TQC33MYFS
16TQC33MYFS Panasonic
AAA8000C62-1020700.pdf
Виробник: Panasonic
Tantalum Capacitors - Polymer 16volts 33uF ESR 40mohm
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 33UF 16V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: D12, Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Інші пропозиції 16TQC33MYFS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
16TQC33MYFS 16TQC33MYFS Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C62.pdf Description: CAP TANT POLY 33UF 16V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D12
Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D12
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
16TQC33MYFS Виробник : PANASONIC 25TQC68MYF.PDF Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: tantalum-polymer; 33uF; 16VDC; 1800mA; SMD; POSCAP TQC
Type of capacitor: tantalum-polymer
Capacitance: 33µF
Operating voltage: 16V DC
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: POSCAP TQC
Body dimensions: 7.3x4.3x1.15mm
Impedance: 40mΩ
Operating current: 1.8A