16TQC47MYFT
16TQC47MYFT Panasonic Electronic Components
AAA8000C62.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 47UF 16V 2917
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D15
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 47UF 16V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: D15, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
16TQC47MYFT 16TQC47MYFT Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C62.pdf Description: CAP TANT POLY 47UF 16V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D15
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 16 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
16TQC47MYFT 16TQC47MYFT Виробник : Panasonic AAA8000C62.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 16volts 47uF ESR 55mohm