16TQS33MBD
16TQS33MBD Panasonic Electronic Components
AAA8000C80.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 33UF 16V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B1S
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 692 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - 16TQS33MBD - Tantal-Polymer-Kondensator, 33 µF, ± 20%, 16 V, B, 0.07 ohm, 1411 [Metrisch: 3528], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.1mm, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.07ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 33µF, Spannung (DC): 16V, Rippelstrom: 1.5A, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Інші пропозиції 16TQS33MBD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 232 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
16TQS33MBD 16TQS33MBD Виробник : PANASONIC AAA8000C80.pdf Description: PANASONIC - 16TQS33MBD - Tantal-Polymer-Kondensator, 33 µF, ± 20%, 16 V, B, 0.07 ohm, 1411 [Metrisch: 3528]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.1mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.07ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 33µF
Spannung (DC): 16V
Rippelstrom: 1.5A
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
товару немає в наявності
16TQS33MBD 16TQS33MBD Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C80.pdf Description: CAP TANT POLY 33UF 16V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B1S
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V