175-361-JBW RCD Components, Inc.
100-Series-Datasheet_RevI.pdf
Виробник: RCD Components, Inc.
Res Wirewound 360 Ohm 5% 10W Silicone AXL Bulk
на замовлення 395 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 243
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 360 OHM 5% 10W AXIAL, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±5%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: 20ppm/°C, Size / Dimension: 0.350" Dia x 1.720" L (8.89mm x 43.70mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 360 Ohms.
Інші пропозиції 175-361-JBW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
175-361-JBW 175-361-JBW Виробник : RCD Components 100-Series-Datasheet_RevI.pdf Description: RES 360 OHM 5% 10W AXIAL
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: 20ppm/°C
Size / Dimension: 0.350" Dia x 1.720" L (8.89mm x 43.70mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 360 Ohms