Продукція > SMD резистори > 0805 > 180 kOhm 1% 1/8W 0805 (CRGCQ0805F180K – TE Connectivity)
180 kOhm 1% 1/8W 0805 (CRGCQ0805F180K – TE Connectivity)
Код товару: 219503
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
SMD резистори > 0805
товару немає в наявності
очікується 60 шт:
60 шт - очікується
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
BSS139H6327XTSA1
Код товару: 185807
Infineon-BSS139-DS-v01_08-en.pdf
BSS139H6327XTSA1
Транзистори > Польові N-канальні
Корпус: SOT-23
Uds,V: 250 V
Idd,A: 0,1 A
Rds(on), Ohm: 30 Ohm