Продукція > SMD резистори > 1206 > 180 Ohm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-180R-Hitano) (резистор SMD)
180 Ohm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-180R-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_20150401_1.pdf
Код товару: 11299
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 180 Ohm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
Типорозмір: 1206
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
1 Ohm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-1R-Hitano) (резистор SMD)
1 Додати до обраних Обраний товар
RC_series.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 1206
Номінал: 1 Ohm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
у наявності: 61 шт
61 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
470 Ohm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-470R-Hitano) (резистор SMD)
RC_series.pdf
SMD резистори > 1206
Номінал: 470 Ohm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
товару немає в наявності
47 Ohm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-47R-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_20150401_1.pdf
Номінал: 47 Ohm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
2 kOhm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-2KR-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 2 kOhm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
2,2 Ohm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-2R2-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 2,2 Ohm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V