ELJFA181KF PANASONIC
Виробник: PANASONIC
02+
на замовлення 1888 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 180UH 50MA 17 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 17Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 7MHz, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 180 µH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Інші пропозиції ELJFA181KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
180 uH 10% 50 mA 17ohm (ELJFA181KF-Panasonic)
Додати до обраних Обраний товар
Номінал: 180 µH
Точність: ±10%
товару немає в наявності
ELJ-FA181KF ELJ-FA181KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA%2CFB%2CFC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 180UH 50MA 17 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 17Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 7MHz
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 180 µH
Current Rating (Amps): 50 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 17Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 796kHz
Inductance: 180 µH
Current Rating (Amps): 50 mA