1810LP07A0200001T
1810LP07A0200001T Johanson Technology Inc.
1810LP07A200.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER LOW PASS 1.81GHZ 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.81GHz Center
Insertion Loss: 0.5dB
Bandwidth: 200MHz
Height (Max): 0.017" (0.43mm)
на замовлення 7400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 1.81GHZ 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.81GHz Center, Insertion Loss: 0.5dB, Bandwidth: 200MHz, Height (Max): 0.017" (0.43mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1810LP07A0200001T 1810LP07A0200001T Виробник : Johanson Technology Inc. 1810LP07A200.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 1.81GHZ 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.81GHz Center
Insertion Loss: 0.5dB
Bandwidth: 200MHz
Height (Max): 0.017" (0.43mm)