Продукція > VISHAY / DALE > CMF55191K00FHEB
CMF55191K00FHEB
CMF55191K00FHEB Vishay / Dale
cmfind.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 191Kohm 1% 50ppm
на замовлення 3403 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CMF55191K00FHEB CMF55191K00FHEB Виробник : Vishay Dale cmfind.pdf Description: RES 191K OHM 1/2W 1% AXIAL
191 kOhm 1% 0,5W выв.(CMF55191K00FHEB – Vishay)
Додати до обраних Обраний товар
Вивідні резистори > 0,4 ... 0,6W