1ED020I12FA2XUMA2
infineon-1ed020i12-b2-datasheet-en.pdf
Код товару: 152491
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Драйвери транзисторів
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Magnetic Coupling
Current - Output High, Low: 2A, 2A
Voltage - Isolation: 4500Vrms
Supplier Device Package: PG-DSO-20
Rise / Fall Time (Typ): 30ns, 50ns
Part Status: Not For New Designs
Number of Channels: 1
Voltage - Output Supply: 13V ~ 20V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 3000 шт:
Кількість Ціна
1ED020I12FA2XUMA2 1ED020I12FA2XUMA2 Виробник : Infineon Technologies 122873171636138infineon-1ed020i12fa2-ds-v02_00-en.pdffileiddb3a304333227b5e01334.pdf Driver 2A 1-OUT High Side/Low Side Half Brdg Inv/Non-Inv Automotive AEC-Q100 20-Pin DSO T/R
на замовлення 70 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
на замовлення 70 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 450 шт:
Мінімальне замовлення: 68
Мінімальне замовлення: 68
1ED020I12FA2XUMA2 1ED020I12FA2XUMA2 Виробник : INFINEON 2290911.pdf Description: INFINEON - 1ED020I12FA2XUMA2 - IGBT-Treiber, High-Side, 2A, 4.5V bis 5.5V Versorgungsspannung, 170ms/165ms Verzögerung, SOIC-20
tariffCode: 85423990
Sinkstrom: -
Treiberkonfiguration: High-Side
rohsCompliant: YES
Leistungsschalter: IGBT
IC-Montage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q100
IC-Gehäuse / Bauform: SOIC
Eingang: Invertierend, nicht invertierend
MSL: MSL 3 - 168 Stunden
usEccn: EAR99
Anzahl der Kanäle: 1Kanäle
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Quellstrom: -
Versorgungsspannung, min.: 4.5V
euEccn: NLR
Gate-Treiber: Isoliert
Anzahl der Pins: 20Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Versorgungsspannung, max.: 5.5V
Eingabeverzögerung: -
Ausgabeverzögerung: -
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 764 шт:
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Magnetic Coupling
Voltage - Isolation: 4500Vrms
Grade: Automotive
Number of Channels: 1
Qualification: AEC-Q100
tariffCode: 85423990
Sinkstrom: -
rohsCompliant: YES
Leistungsschalter: IGBT
IC-Montage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q100
IC-Gehäuse / Bauform: SOIC
MSL: MSL 3 - 168 Stunden
usEccn: EAR99
Anzahl der Kanäle: 1Kanäle
Quellstrom: -
euEccn: NLR
Gate-Treiber: Isoliert
Anzahl der Pins: 20Pin(s)
Produktpalette: -
Eingabeverzögerung: -
Ausgabeverzögerung: -
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 764 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
Description: IC: driver; single transistor; high-side,IGBT gate driver; -2÷2A