1KSMB12A M4G
1KSMB12A M4G Taiwan Semiconductor Corporation
1KSMB%20SERIES_G1701.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 10.2V 16.7V DO214AA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes 1000W, 12V 5% Unidirectional, TVS.
Інші пропозиції 1KSMB12A M4G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1KSMB12A M4G 1KSMB12A M4G Виробник : Taiwan Semiconductor 1KSMB_SERIES_H1902-1606277.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 1000W, 12V 5% Unidirectional, TVS