1KSMB12CA R5G
1KSMB12CA R5G Taiwan Semiconductor Corporation
1KSMB SERIES_A2102.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 10.2VWM 16.7V DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 59.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10.2V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 11.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 16.7V
Power - Peak Pulse: 1000W (1kW)
Power Line Protection: No
Написати відгук
Description: TVS DIODE 10.2VWM 16.7V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 59.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10.2V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 11.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 16.7V, Power - Peak Pulse: 1000W (1kW), Power Line Protection: No.
Інші пропозиції 1KSMB12CA R5G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1KSMB12CA R5G Виробник : Taiwan Semiconductor 1KSMB%20SERIES_G1701-1218120.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 1000W, 12V, 5% BIDIRECTIONAL, TVS