1KSMB18CA R5G
1KSMB18CA R5G Taiwan Semiconductor Corporation
1KSMB SERIES_A2102.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 15.3VWM 25.5VC DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 39.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15.3V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 17.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25.5V
Power - Peak Pulse: 1000W (1kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Написати відгук
Description: TVS DIODE 15.3VWM 25.5VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 39.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15.3V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 17.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25.5V, Power - Peak Pulse: 1000W (1kW), Power Line Protection: No, Part Status: Discontinued at Digi-Key.
Інші пропозиції 1KSMB18CA R5G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1KSMB18CA R5G 1KSMB18CA R5G Виробник : Taiwan Semiconductor TWSC_S_A0008266431_1-2522651.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 1000W 18V 5% Bidirec tional TVS