1KSMB18CAH
1KSMB18CAH Taiwan Semiconductor Corporation
1KSMB10AH SERIES_A2102.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 15.3VWM 25.5V DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 39.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15.3V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 17.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25.5V
Power - Peak Pulse: 1000W (1kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Написати відгук
Description: TVS DIODE 15.3VWM 25.5V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 39.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15.3V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 17.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25.5V, Power - Peak Pulse: 1000W (1kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції 1KSMB18CAH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1KSMB18CAH 1KSMB18CAH Виробник : Taiwan Semiconductor 1KSMB10AH SERIES_A2102.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1000W, 18V, 5%, Bidirectional, TVS