1KSMB20CAHR5G
1KSMB20CAHR5G Taiwan Semiconductor Corporation
1KSMB%20SERIES_G1701.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 17.1V 27.7V DO214AA
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes 1000W, 20V, 5% BIDIRECTIONAL, TVS.
Інші пропозиції 1KSMB20CAHR5G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1KSMB20CAHR5G Виробник : Taiwan Semiconductor 1KSMB%20SERIES_G1701-1218120.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 1000W, 20V, 5% BIDIRECTIONAL, TVS