1KSMB22A R5G
1KSMB22A R5G Taiwan Semiconductor Corporation
1KSMB SERIES_A2102.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 32.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18.8V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 20.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30.6V
Power - Peak Pulse: 1000W (1kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Написати відгук
Description: TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 32.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18.8V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 20.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30.6V, Power - Peak Pulse: 1000W (1kW), Power Line Protection: No, Part Status: Discontinued at Digi-Key.
Інші пропозиції 1KSMB22A R5G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1KSMB22A R5G Виробник : Taiwan Semiconductor 1KSMB SERIES_G1701-1218120.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 1000W, 22V, 5% UNIDIRECTIONAL, TVS