1KSMB24CA M4G
1KSMB24CA M4G Taiwan Semiconductor Corporation
1KSMB%20SERIES_G1701.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 20.5V 33.2V DO214AA
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes 1000W 24V 5% Bidirec tional TVS.
Інші пропозиції 1KSMB24CA M4G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1KSMB24CA M4G 1KSMB24CA M4G Виробник : Taiwan Semiconductor 1KSMB10A_SERIES_I2102-2321349.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 1000W 24V 5% Bidirec tional TVS