1KSMB24CAH
1KSMB24CAH Taiwan Semiconductor
1ksmb10ahseries_a2102.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Diode TVS Single Bi-Dir 20.5V 1KW 2-Pin SMB T/R Automotive AEC-Q101
Написати відгук
Description: TVS DIODE 20.5VWM 33.2V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20.5V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 22.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33.2V, Power - Peak Pulse: 1000W (1kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції 1KSMB24CAH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1KSMB24CAH 1KSMB24CAH Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation 1KSMB10AH SERIES_A2102.pdf Description: TVS DIODE 20.5VWM 33.2V DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20.5V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33.2V
Power - Peak Pulse: 1000W (1kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
1KSMB24CAH 1KSMB24CAH Виробник : Taiwan Semiconductor 1KSMB10AH SERIES_A2102.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1000W, 24V, 5%, Bidirectional, TVS