1KSMB30CAHR5G
1KSMB30CAHR5G Taiwan Semiconductor Corporation
1KSMB SERIES_A2102.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 24.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 25.6V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 41.4V
Power - Peak Pulse: 1000W (1kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Qualification: AEC-Q101
Написати відгук
Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 24.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 25.6V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 28.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 41.4V, Power - Peak Pulse: 1000W (1kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції 1KSMB30CAHR5G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1KSMB30CAHR5G 1KSMB30CAHR5G Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation 1KSMB SERIES_A2102.pdf Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
1KSMB30CAHR5G 1KSMB30CAHR5G Виробник : Taiwan Semiconductor TWSC_S_A0008266431_1-2522651.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 1000W 30V 5% Bidirec tional TVS