1KSMB36AHR5G
1KSMB36AHR5G Taiwan Semiconductor Corporation
1KSMB%20SERIES_G1701.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AA
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes 1000W, 36V, 5% UNIDIRECTIONAL, TVS.
Інші пропозиції 1KSMB36AHR5G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1KSMB36AHR5G Виробник : Taiwan Semiconductor 1KSMB SERIES_G1701-1218120.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 1000W, 36V, 5% UNIDIRECTIONAL, TVS