1KSMB68A M4G
1KSMB68A M4G Taiwan Semiconductor Corporation
1KSMB%20SERIES_G1701.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 58.1V 92V DO214AA
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes 1000W, 68V 5% Unidirectional, TVS.
Інші пропозиції 1KSMB68A M4G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1KSMB68A M4G 1KSMB68A M4G Виробник : Taiwan Semiconductor 1KSMB_SERIES_H1902-1606277.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 1000W, 68V 5% Unidirectional, TVS