1N1202AR Navitas Semiconductor
1n1199a.pdf 8545-coe-3-datasheet
Виробник: Navitas Semiconductor
1N1202AR
на замовлення 235 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GEN PURP REV 200V 12A DO5, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-203AB, DO-5, Stud, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Reverse Polarity, Current - Average Rectified (Io): 12A, Supplier Device Package: DO-5, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 200°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 12 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 50 V.
Інші пропозиції 1N1202AR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1N1202AR Виробник : GeneSiC Semiconductor 1n1199a.pdf Description: DIODE GEN PURP REV 200V 12A DO5
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-203AB, DO-5, Stud
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard, Reverse Polarity
Current - Average Rectified (Io): 12A
Supplier Device Package: DO-5
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 200°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 12 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 50 V
товару немає в наявності
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-203AA, DO-4, Stud
Mounting Type: Stud Mount
Supplier Device Package: DO-203AA (DO-4)
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.35 V @ 38 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 200 V
товару немає в наявності
1N1202AR 1N1202AR Виробник : GeneSiC Semiconductor 1n1202ar.pdf Rectifiers 200V 12A REV Leads Std. Recovery
1N1202AR 1N1202AR Виробник : Microchip Technology S_R_204.pdf Rectifiers 200V 12A Reverse Std Rectifier