1N5252BTR ON Semiconductor
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 24V 500MW DO204AH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V, Impedance (Max) (Zzt): 33 Ohms, Supplier Device Package: DO-204AH (DO-35), Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 18 V.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1N5252BTR | Виробник : onsemi |
Description: DIODE ZENER 24V 500MW DO35Tolerance: ±5% Packaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -65°C ~ 200°C Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V Impedance (Max) (Zzt): 33 Ohms Supplier Device Package: DO-35 Part Status: Active Power - Max: 500 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 18 V |
на замовлення 10000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Diode Zener Single 24V 5% 500mW 2-Pin DO-35 T/R |
на замовлення 30000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
1N5252BTR | Виробник : onsemi / Fairchild |
Zener Diodes 24V 0.5W Zener |
Description: DIODE ZENER 24V 500MW DO35Tolerance: ±5% Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -65°C ~ 200°C Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V Impedance (Max) (Zzt): 33 Ohms Supplier Device Package: DO-35 Part Status: Active Power - Max: 500 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 18 V |
1N5252B-TR | Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
Description: DIODE ZENER 24V 500MW DO204AHPackaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±5% Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial Mounting Type: Through Hole Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V Impedance (Max) (Zzt): 33 Ohms Supplier Device Package: DO-204AH (DO-35) Part Status: Active Power - Max: 500 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 200 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 18 V |
1N5252B-TR | Виробник : Vishay Semiconductors |
Zener Diodes 24 Volt 0.5 Watt |
1N5252B/TR | Виробник : Microchip Technology |
Zener Diodes Voltage Regulator |
товару немає в наявності |
1N5252B-TR | Виробник : Vishay |
товару немає в наявності |
Description: DIODE ZENER 24V 500MW DO204AHPackaging: Tape & Reel (TR) Tolerance: ±5% Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial Mounting Type: Through Hole Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V Impedance (Max) (Zzt): 33 Ohms Supplier Device Package: DO-204AH (DO-35) Part Status: Active Power - Max: 500 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 200 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 18 V |