1N5919BG
1n5913b-d.pdf 1N5913BG_1N5956BG.pdf
Код товару: 202090
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Стабілітрони
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1N5919BG 1N5919BG Виробник : ON Semiconductor 1n5913b-d.pdf Zener Diode Single 5.6V 5% 2Ohm 3000mW 2-Pin DO-41 Box
на замовлення 5243 шт:
Кількість Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
1N5919BG 1N5919BG Виробник : onsemi 1n5913b-d.pdf Description: DIODE ZENER 5.6V 3W AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.6 V
Impedance (Max) (Zzt): 2 Ohms
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Power - Max: 3 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 3 V
Мінімальне замовлення: 11
1N5919BG 1N5919BG Виробник : onsemi CC7678BD2441A3414D0FECC488902F3159037F1C7B1685D5B0814CF67FFD5FA4.pdf Zener Diodes 5.6V 3W
Мінімальне замовлення: 11
1N5919BG 1N5919BG Виробник : ONSEMI ONSMS11851-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - 1N5919BG - Zener-Diode, 5.6 V, 3 W, Axial bedrahtet, 2 Pin(s), 200 °C, Durchsteckmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: Axial bedrahtet
rohsCompliant: Y-EX
Diodenmontage: Durchsteckmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 3W
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: 1N5919
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 200°C
Zener-Spannung, nom.: 5.6V
SVHC: Lead (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 23
на замовлення 9 шт:
на замовлення 343 шт:
1N5919BG Виробник : Microchip Technology 1N5913BG_1N5956BG.pdf Zener Diodes Voltage Regulator
на замовлення 289 шт:
Мінімальне замовлення: 2
1N5919BG Виробник : On Semiconductor 1N5913B-D.pdf диод Зенера 5,8 В 1,5 Вт DO-41 Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт
товару немає в наявності
1N5919BG 1N5919BG Виробник : Microsemi Corporation 1N5913BG_1N5956BG.pdf Description: DIODE ZENER 5.6V 1.25W DO204AL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Impedance (Max) (Zzt): 2 Ohms
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Power - Max: 1.25 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA