Продукція > ONSEMI > 1N5923BRLG
1N5923BRLG
1N5923BRLG onsemi
1n5913b-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: DIODE ZENER 8.2V 3W AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 8.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 3.5 Ohms
Supplier Device Package: Axial
Power - Max: 3 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 6.5 V
на замовлення 194706 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: ONSEMI - 1N5923BRLG - Zener-Diode, 8.2 V, 3 W, DO-41 (DO-204AL), 2 Pin(s), 200 °C, Durchsteckmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-41 (DO-204AL), rohsCompliant: Y-EX, Diodenmontage: Durchsteckmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Verlustleistung Pd: 3, euEccn: NLR, Verlustleistung: 3, Anzahl der Pins: 2, Produktpalette: Surmetic 1N59xxB, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 200, Zener-Spannung, nom.: 8.2, SVHC: Lead (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1N5923BRLG 1N5923BRLG Виробник : ONSEMI ONSMS11851-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - 1N5923BRLG - Zener-Diode, 8.2 V, 3 W, DO-41 (DO-204AL), 2 Pin(s), 200 °C, Durchsteckmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-41 (DO-204AL)
usEccn: EAR99
Verlustleistung Pd: 3
euEccn: NLR
Verlustleistung: 3
Anzahl der Pins: 2
Produktpalette: Surmetic 1N59xxB
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 200
Zener-Spannung, nom.: 8.2
SVHC: Lead (19-Jan-2021)
на замовлення 260 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
1N5923BRLG 1N5923BRLG Виробник : ON Semiconductor 1n5913b-d.pdf Zener Diode Single 8.2V 5% 3.5Ohm 3000mW 2-Pin DO-41 T/R
на замовлення 73 шт:
1N5923BRLG 1N5923BRLG Виробник : ON Semiconductor 1N5913B_D-1801544.pdf Zener Diodes 8.2V 3W
1N5923BRLG Виробник : ON Semiconductor 1n5913b-d.pdf
1N5923BRLG Виробник : On Semiconductor 1N5913B-D.pdf 8.2V 5%, 3W, DO-41 Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт
товару немає в наявності
1N5923BRLG 1N5923BRLG Виробник : onsemi 1n5913b-d.pdf Description: DIODE ZENER 8.2V 3W AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Supplier Device Package: Axial
Power - Max: 3 W
товару немає в наявності
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power - Max: 3 W