Продукція > ONSEMI > 1N5925BRLG
1N5925BRLG
1N5925BRLG onsemi
1n5913b-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: DIODE ZENER 10V 3W AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V
Impedance (Max) (Zzt): 4.5 Ohms
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Power - Max: 3 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 8 V
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: ONSEMI - 1N5925BRLG - Zener-Diode, 10 V, 3 W, DO-204AL, 2 Pin(s), 200 °C, Durchsteckmontage, tariffCode: 85411000, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Zener-Spannung, nom.: 10V, rohsCompliant: Y-EX, Verlustleistung: 3W, Anzahl der Pins: 2Pin(s), euEccn: NLR, Bauform - Diode: DO-204AL, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Betriebstemperatur, max.: 200°C, usEccn: EAR99, Diodenmontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: Surmetic 1N5913B, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1N5925BRLG 1N5925BRLG Виробник : ON Semiconductor 1n5913b-d.pdf Zener Diode Single 10V 5% 4.5Ohm 3000mW 2-Pin DO-41 T/R
Кількість Ціна
1N5925BRLG 1N5925BRLG Виробник : onsemi 1N5913B_D-2309189.pdf Zener Diodes 10V 3W
Мінімальне замовлення: 12
Мінімальне замовлення: 27
1N5925BRLG 1N5925BRLG Виробник : ONSEMI ONSMS11851-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - 1N5925BRLG - Zener-Diode, 10 V, 3 W, DO-204AL, 2 Pin(s), 200 °C, Durchsteckmontage
tariffCode: 85411000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Zener-Spannung, nom.: 10V
rohsCompliant: Y-EX
Verlustleistung: 3W
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
euEccn: NLR
Bauform - Diode: DO-204AL
Qualifikation: -
Betriebstemperatur, max.: 200°C
usEccn: EAR99
Diodenmontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: Surmetic 1N5913B
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 47 шт:
Мінімальне замовлення: 26
1N5925BRLG 1N5925BRLG Виробник : onsemi 1n5913b-d.pdf Description: DIODE ZENER 10V 3W AXIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Power - Max: 3 W
Мінімальне замовлення: 9
1N5925BRLG Виробник : ON Semiconductor 1n5913b-d.pdf
товару немає в наявності
1N5925BRLG Виробник : On Semiconductor 1N5913B-D.pdf 10V 5%, 3W, DO-41 Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт