Продукція > ONSEMI > 1N5935BRLG
1N5935BRLG
1N5935BRLG onsemi
1n5913b-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: DIODE ZENER 27V 3W AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 27 V
Impedance (Max) (Zzt): 23 Ohms
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Power - Max: 3 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 20.6 V
на замовлення 36000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - 1N5935BRLG - Zener-Diode, 27 V, 3 W, DO-41 (DO-204AL), 2 Pin(s), 200 °C, Durchsteckmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-41 (DO-204AL), rohsCompliant: Y-EX, Diodenmontage: Durchsteckmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 3W, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: Surmetic 1N59xxB, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 200°C, Zener-Spannung, nom.: 27V, SVHC: Lead (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1N5935BRLG 1N5935BRLG Виробник : ONSEMI ONSMS11851-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - 1N5935BRLG - Zener-Diode, 27 V, 3 W, DO-41 (DO-204AL), 2 Pin(s), 200 °C, Durchsteckmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-41 (DO-204AL)
rohsCompliant: Y-EX
Diodenmontage: Durchsteckmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 3W
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: Surmetic 1N59xxB
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 200°C
Zener-Spannung, nom.: 27V
SVHC: Lead (27-Jun-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
1N5935BRLG 1N5935BRLG Виробник : onsemi 1N5913B_D-2309189.pdf Zener Diodes ZEN SUR30 REG 3W 27V
Мінімальне замовлення: 9
1N5935BRLG 1N5935BRLG Виробник : onsemi 1n5913b-d.pdf Description: DIODE ZENER 27V 3W AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 23 Ohms
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Power - Max: 3 W