Продукція > ONSEMI > 1N5941BRLG
1N5941BRLG
1N5941BRLG onsemi
1n5913b-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: DIODE ZENER 47V 3W AXIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 47 V
Impedance (Max) (Zzt): 67 Ohms
Supplier Device Package: Axial
Power - Max: 3 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 35.8 V
на замовлення 86679 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 47V 3W AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 47 V, Impedance (Max) (Zzt): 67 Ohms, Supplier Device Package: Axial, Power - Max: 3 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 35.8 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1N5941BRLG 1N5941BRLG Виробник : ON Semiconductor 1n5913b-d.pdf Zener Diode Single 47V 5% 67Ohm 3000mW 2-Pin DO-41 T/R
Кількість Ціна
1N5941BRLG 1N5941BRLG Виробник : ON Semiconductor 1N5913B_D-1801544.pdf Zener Diodes 47V 3W
1N5941BRLG Виробник : ON Semiconductor 1n5913b-d.pdf
1N5941BRLG 1N5941BRLG Виробник : onsemi 1n5913b-d.pdf Description: DIODE ZENER 47V 3W AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 67 Ohms
Supplier Device Package: Axial
Power - Max: 3 W
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Impedance (Max) (Zzt): 67 Ohms
Power - Max: 3 W