1N5953BRLG
1n5913b-d.pdf
Код товару: 139918
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Стабілітрони
товару немає в наявності
Ціна
1N5953BRLG 1N5953BRLG Виробник : onsemi 1n5913b-d.pdf Description: DIODE ZENER 150V 3W AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 150 V
Impedance (Max) (Zzt): 600 Ohms
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Power - Max: 3 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 114 V
на замовлення 6000 шт:
Кількість Ціна
1N5953BRLG 1N5953BRLG Виробник : ON Semiconductor 1n5913b-d.pdf Zener Diode Single 150V 5% 600Ohm 3000mW 2-Pin DO-41 T/R
Кількість Ціна
1N5953BRLG 1N5953BRLG Виробник : onsemi 5BC0D4A78FF1FD012592EEC08C2765546940B58071ECF4D10FDD3681853EFB60.pdf Zener Diodes 150V 3W
Мінімальне замовлення: 18
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Power - Max: 3 W
Мінімальне замовлення: 16
1N5953BRLG 1N5953BRLG Виробник : ONSEMI 1n5913b-d.pdf Description: ONSEMI - 1N5953BRLG - Zener-Diode, 150 V, 3 W, DO-41 (DO-204AL), 2 Pin(s), 200 °C, Durchsteckmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-41 (DO-204AL)
rohsCompliant: Y-EX
Diodenmontage: Durchsteckmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 3W
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: Surmetic 1N5913B
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 200°C
Zener-Spannung, nom.: 150V
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 130 шт:
Мінімальне замовлення: 36
1N5953BRLG Виробник : On Semiconductor 1n5913b-d.pdf 150V 5%, 3W, DO-41 Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт