Продукція > Керамічні SMD конденсатори > 1206 > 1nF 50V NP0 5% C1206 4k/reel (C1206N102J500NT-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
1nF 50V NP0 5% C1206 4k/reel (C1206N102J500NT-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
NPO.pdf
Код товару: 32120
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Ємність: 1 nF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±5% J
Типорозмір: 1206
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
100nF 50V X7R 10% 1206 4k/reel (CL31B104KBCNNNC – Samsung)
9 Додати до обраних Обраний товар
cl_series_mlcc_datasheet.pdf
Виробник: Samsung
Керамічні SMD конденсатори > 1206
Ємність: 100 nF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±10% K
877 шт - РАДІОМАГ-Київ
517 шт - РАДІОМАГ-Львів
400 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
10uF 50V X5R 10% 1206 (CL31A106KBHNNNE-Samsung)
2 Додати до обраних Обраний товар
cl_series_mlcc_datasheet.pdf
Виробник: Samsung
Ємність: 10 µF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X5R
Точність: ±10% K
980 шт - РАДІОМАГ-Київ
29 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 10
10nF 50V NP0 5% 1206 (CC1206JKNPO9BN103-Yageo)
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Yageo
Ємність: 10 nF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±5% J
у наявності: 462 шт
462 шт - склад
Мінімальне замовлення: 10
10nF 50V X7R 5% C1206 4k/reel (C1206B103J500NT-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
X7R_X5R.pdf
Виробник: Hitano
Ємність: 10 nF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±5% J
у наявності: 53 шт
53 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 20
1 kOhm 1% 0,25W 200V 1206 (RC1206FR-1KR-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_20150401_1.pdf
Номінал: 1 kOhm
Точність: ±1% F
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V