1PGSMA110ZHR3G
1PGSMA110ZHR3G Taiwan Semiconductor Corporation
1PGSMA%20SERIES_B2102.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 110V 1.25W DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 110 V
Impedance (Max) (Zzt): 450 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Grade: Automotive
Power - Max: 1.25 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 83.6 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 110V 1.25W DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 110 V, Impedance (Max) (Zzt): 450 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Grade: Automotive, Power - Max: 1.25 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 83.6 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції 1PGSMA110ZHR3G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1PGSMA110ZHR3G 1PGSMA110ZHR3G Виробник : Taiwan Semiconductor 1PGSMA_SERIES_A1707-1918056.pdf Zener Diodes DO-214AC (SMA), 1000mW, 5%, Zener Diode