1PGSMA130ZHM2G
1PGSMA130ZHM2G Taiwan Semiconductor Corporation
1PGSMA%20SERIES_A1707.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 130V 1.25W DO214AC
Написати відгук
Zener Diodes DO-214AC (SMA), 1000mW, 5%, Zener Diode.
Інші пропозиції 1PGSMA130ZHM2G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1PGSMA130ZHM2G 1PGSMA130ZHM2G Виробник : Taiwan Semiconductor TWSC_S_A0003369573_1-2522882.pdf Zener Diodes DO-214AC (SMA), 1000mW, 5%, Zener Diode