1SMA120Z
1SMA120Z Taiwan Semiconductor Corporation
1SMA4737 SERIES_P2102.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 120V 1.25W DO214AC
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 120 V
Impedance (Max) (Zzt): 550 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Power - Max: 1.25 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 91.2 V
на замовлення 6845 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 120V 1.25W DO214AC, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 120 V, Impedance (Max) (Zzt): 550 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Power - Max: 1.25 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 91.2 V.
Інші пропозиції 1SMA120Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1SMA120Z 1SMA120Z Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation 1SMA4737 SERIES_P2102.pdf Description: DIODE ZENER 120V 1.25W DO214AC
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 1.25 W
товару немає в наявності
1SMA120Z 1SMA120Z Виробник : Taiwan Semiconductor 1SMA4737 SERIES_P2102.pdf Zener Diodes 1250mW, 5%, Zener Diode