1SMA130Z
1SMA130Z Taiwan Semiconductor
1sma4737series_p2102.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Diode Zener Single 130V 5% 1250mW 2-Pin SMA T/R
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 130V 1.25W DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 130 V, Impedance (Max) (Zzt): 700 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Power - Max: 1.25 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 98.8 V.
Інші пропозиції 1SMA130Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1SMA130Z 1SMA130Z Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation 1SMA4737 SERIES_P2102.pdf Description: DIODE ZENER 130V 1.25W DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 130 V
Impedance (Max) (Zzt): 700 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Power - Max: 1.25 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 98.8 V
товару немає в наявності
1SMA130Z 1SMA130Z Виробник : Taiwan Semiconductor 1SMA4737 SERIES_P2102.pdf Zener Diodes 1250mW, 5%, Zener Diode