1SMA150ZH
1SMA150ZH Taiwan Semiconductor
pdf.php?pn=1SMA150ZH
Виробник: Taiwan Semiconductor
Zener Diodes 1250mW, 5%, Zener Diode
на замовлення 3087 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 150V 1.25W DO214AC, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 150 V, Impedance (Max) (Zzt): 1000 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Grade: Automotive, Power - Max: 1.25 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 114 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції 1SMA150ZH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1SMA150ZH 1SMA150ZH Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation pdf.php?pn=1SMA150ZH Description: DIODE ZENER 150V 1.25W DO214AC
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 150 V
Impedance (Max) (Zzt): 1000 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Grade: Automotive
Power - Max: 1.25 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 114 V