1SMA150ZHM2G
1SMA150ZHM2G Taiwan Semiconductor Corporation
1SMA4737%20SERIES_O15.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 150V 1.25W DO214AC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Zener Diodes DO-214AC (SMA) 1000mW 5% Znr Dio.
Інші пропозиції 1SMA150ZHM2G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1SMA150ZHM2G 1SMA150ZHM2G Виробник : Taiwan Semiconductor 1SMA4737_SERIES_O15-1606173.pdf Zener Diodes DO-214AC (SMA) 1000mW 5% Znr Dio