1SMA150ZHR3G
1SMA150ZHR3G Taiwan Semiconductor Corporation
1SMA4737%20SERIES_P2102.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 150V 1.25W DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 150 V
Impedance (Max) (Zzt): 1000 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Grade: Automotive
Power - Max: 1.25 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 114 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 150V 1.25W DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 150 V, Impedance (Max) (Zzt): 1000 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Grade: Automotive, Power - Max: 1.25 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 114 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції 1SMA150ZHR3G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1SMA150ZHR3G 1SMA150ZHR3G Виробник : Taiwan Semiconductor 1SMA4737_SERIES_O15-1918024.pdf Zener Diodes DO-214AC (SMA), 1000mW, 5%, Zener Diode