1SMA160Z
1SMA160Z Taiwan Semiconductor
1SMA4737 SERIES_P2102.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Zener Diodes 1250mW, 5%, Zener Diode
на замовлення 4505 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 160V 1.25W DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 160 V, Impedance (Max) (Zzt): 1100 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Power - Max: 1.25 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 121.6 V.
Інші пропозиції 1SMA160Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1SMA160Z 1SMA160Z Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation 1SMA4737 SERIES_P2102.pdf Description: DIODE ZENER 160V 1.25W DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 160 V
Impedance (Max) (Zzt): 1100 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Power - Max: 1.25 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 121.6 V