1SMA200Z
1SMA200Z Taiwan Semiconductor
1SMA4737 SERIES_P2102.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Zener Diodes 1250mW, 5%, Zener Diode
на замовлення 7250 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 200V 1.25W DO214AC, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 200 V, Impedance (Max) (Zzt): 1500 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Power - Max: 1.25 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 152 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1SMA200Z 1SMA200Z Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation 1SMA4737 SERIES_P2102.pdf Description: DIODE ZENER 200V 1.25W DO214AC
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 200 V
Impedance (Max) (Zzt): 1500 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Power - Max: 1.25 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 152 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
1SMA200Z 1SMA200Z Виробник : Taiwan Semiconductor 1sma4737series_p2102.pdf Diode Zener Single 200V 5% 1250mW 2-Pin SMA T/R
товару немає в наявності
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 1.25 W