Продукція > ON > 1SMA43AT3
1SMA43AT3 ON
1SMA5.0AT3%20Series.pdf
Виробник: ON
07+;
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 1SMA43AT3 ON
ESD Suppressors / TVS Diodes 43V 400W.
Інші пропозиції 1SMA43AT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1SMA43AT3 1SMA43AT3 Виробник : ON Semiconductor 1SMA5.0AT3%20Series.pdf Description: TVS DIODE 43V 69.4V SMA
товару немає в наявності
1SMA43AT3 1SMA43AT3 Виробник : ON Semiconductor 1SMA5.0AT3%20Series.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 43V 400W