Продукція > ONSEMI > 1SMB130AT3
1SMB130AT3
1SMB130AT3 onsemi
1SMB5.0AT3%20Series%20Rev.11.pdf
Виробник: onsemi
Description: TVS DIODE 130VWM 209VC SMB
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 150pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V
Supplier Device Package: SMB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 144V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 209V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 130VWM 209VC SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 150pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V, Supplier Device Package: SMB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 144V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 209V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції 1SMB130AT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: SMB
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
1SMB130AT3 1SMB130AT3 Виробник : ON Semiconductor 1SMB5.0AT3-D-108677.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 130V 600W