1SNA115702R2300 TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: M4/6.D2.SBT
Packaging: Box
Color: Gray
Type: Disconnect, Feed Through
Termination Style: Screw
Number of Levels: 2
Terminal - Width: 6.0mm
Voltage - IEC: 250V
Voltage - UL: 300V
Wire Gauge or Range - AWG: 12-20 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 0.5-4mm²
Disconnect Type: Open
Current - UL: 20 A
Current - IEC: 10 A