1SNA125541R1300 TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: D2.5/6.DA.N
Packaging: Box
Color: Blue
Type: Feed Through
Termination Style: Screw
Number of Levels: 3
Terminal - Width: 6.0mm
Voltage - IEC: 380V
Voltage - UL: 300V
Wire Gauge or Range - AWG: 12 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 4mm²
Current - UL: 26 A
Current - IEC: 22 A