1SNA199108R0500 TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: D4/6.SN.ADO
Packaging: Box
Color: Orange
Type: Disconnect
Termination Style: IDC
Number of Levels: 1
Terminal - Width: 6.0mm
Voltage - IEC: 500V
Wire Gauge or Range - AWG: 10-22 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-4mm²
Disconnect Type: Switch, Knife
Current - IEC: 10 A