1V5KE15CA
1V5KE15CA Taiwan Semiconductor
1V5KE SERIES_D2112.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W, 15.1V, 5%, Bidirectional, TVS
на замовлення 601 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 12.8VWM 21.2V DO201AD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-201AD, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 71A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12.8V, Supplier Device Package: DO-201AD, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.2V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Інші пропозиції 1V5KE15CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1V5KE15CA 1V5KE15CA Виробник : Taiwan Semiconductor 1v5ke6v8ca_f20series_b1910.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 12.8V 1.5KW 2-Pin DO-201 T/R
товару немає в наявності
1V5KE15CA 1V5KE15CA Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation 1V5KE SERIES_D2112.pdf Description: TVS DIODE 12.8VWM 21.2V DO201AD
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 71A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12.8V
Supplier Device Package: DO-201AD
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.2V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)